Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Obavestenje o oglasima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Obavestenje o oglasima taj Pon Jun 22, 2009 12:22 pm

U ovoj temi mozete pisati oglase za usvajanje zivotinja iz vaseg kraja. Ne trebate davati licne informacije, vec napisati ovako:

Ime zivotinje: npr. Gricko
Starost: npr. 3 meseca
Rasa: npr. pas, mesanac zlatnog ritrivera i kolija
Lokacija: npr. Novi beograd, Cukarica, Zvazdara, zemun itd...
Pol: npr. zenka

Ova recenica je vazna: Ako zelite da usvojite malog/malu npr. Gricka, posaljite mi pm ili mail za vise informacija (telefon, ulica, br) - za clanove, a za goste - da email da posalju adminu sa in4macijama.

Pogledaj profil korisnika http://macke.go-forum.net

2 Re: Obavestenje o oglasima taj Pet Maj 21, 2010 5:40 pm

anakonc

Novi Clan
Novi Clan
Poklanjam malo zensko mace,staro mesec dana . Preslatko,umiljato, mnogo voli da se mazi . Mama je vakcinisana .......... lokacija Zvezdara- Beograd 064/1243-805

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Obavestenje o oglasima taj Sub Okt 08, 2011 2:01 pm

djzorica81

Novi Clan
Novi Clan
Poklanjam preslatku macu neobicne boje, izuzetno umiljatu predelicu koja je veoma privrzena ljudima. Spasena je sa ulice dok je bila veoma mala, ali je naviknuta na zivot u stanu. Samo za prave ljubitelje macaka koji ce joj pruziti sve sto joj treba, a ona ce to visestruko uzvratiti. Zainteresovani mogu pozvati 061/722-52-56

4 Re: Obavestenje o oglasima taj Ned Okt 23, 2011 6:36 pm

Da li je dozveljena prodaja maca preko foruma? Ja imam Sibirsku machku koja uskoro ochekuje leglo...Da li smem da stavim oglas za rezervaciju maca? Embarassed

Pogledaj profil korisnika http://www.facebook.com/fezbita

5 Re: Obavestenje o oglasima taj Uto Nov 01, 2011 7:27 pm

Johnnny

Novi Clan
Novi Clan
Poklanjam 4 mala maceta, stara mesec dana. Narandzasto je decak, 2 crna i sivo su devojcice. Potreban im je novi dom. Nalaze se u Beogradu. Ukoliko ste zainteresovani, javite mi se na PM ili mail.

6 Re: Obavestenje o oglasima taj Pon Jul 16, 2012 1:11 pm

Luciferka

Novi Clan
Novi Clan
Ime zivotinje: Mona
Starost: npr. 1 meseca
Rasa: domaca macka
Pol: npr. zenka

Ova recenica je vazna: Ako zelite da usvojite malog/malu npr. Gricka, posaljite mi pm ili mail za vise informacija (telefon, ulica, br) - za clanove, a za goste - da email da posalju adminu sa in4macijama.

Molim Vas da se javite ako ste zainteresovani, mace je malo, staroje svega 1 mesec, velicine je dlana! Neko ga je izbacio na ulicu, ja nemam gde da ga sklonim jer imam 2 psa i zeca u kuci!
Mace je mnogo lepo, crne je boje a belim retkim dlakama je prosaran! Smile

PREVOZ JE OBEZBEDJEN!!!!

7 Re: Obavestenje o oglasima taj Sub Sep 29, 2012 9:32 pm

ujka_miksa

Novi Clan
Novi Clan
Poklanjam mačiće (muško i žensko)
Otac persijski mačak. Očišćeni od ekto- i endo-parazita. Stari tri meseca.
Lokacija - Leskovac, mobtel +381 62 8784881

8 Poklanjam macice taj Sub Okt 20, 2012 8:33 pm

AndreaMLJ

Novi Clan
Novi Clan
Poklanjam negovane umiljate macice, mesanci ruske plave mace: jednog macorica crno-belog (harlekin) i jednog crnog, stari 4 meseca. Takodje i dva maceta stara 2 meseca, jednog crnog macorica sa plavom flekom na grudima i kaliko mackicu (trikolor, belo-zuto-crno,preslatka). Naviknuti na pse male rase.Fotografije na zahtev. Novi Sad, tel 0631188911.

9 Re: Obavestenje o oglasima Danas u 4:55 pm

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Vazno obavestenje

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog