Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Budjenje !!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Budjenje !!! taj Ned Mar 07, 2010 10:32 pm

Miu Miu

Gost
Imam veliki problem sa mojim mackom i ako neko zna resenje molim vas da mi pomognete.
Svakog jutra se budi oko 6h pola 7h i onda mjauce iz ciste dosade, cim probudi sve ukucane smiri se i nastavi da spava. Probala sam sve sto mi je palo na pamet ( da ga grdim, ignorisem, nalazim zanimaciju, hranim, mazim da bi se smirio, uspavljujem...) ne vredi Sad Kod mene je vec nekih 6 meseci a nasla sam ga kad je imao 2, bojim se da mu ne predje skroz u naviku. Vise ljudi me je savetovalo da ga kastriram pa sam pre 7 dana i to uradila ali sve je i dalje isto.
Ako imate neki predlog bicu vam zahvalna do kraja zivota jer problem postaje stvarno iscrpljujuc Neutral

Unapred hvala Smile Smile Smile

2 Re: Budjenje !!! taj Sub Jul 17, 2010 11:20 pm

lenka

Novi Clan
Novi Clan
Zao mi je sto moram da ti kazem ovo,ali mislim da mu je to vec preslo u naviku!I ja imam macku i ona to radi,ali ja je samo ignorisem i ona prestane!Neznam sta je sa tvojom!Mislim da treba da se pobrines da ne probudi sve ukucane i da ga ignorises sve vreme!Shvatice da ga niko ne primecuje iprestace!VALJDA!!!Ako to neuspe onda stvarno nzm!!!Nadam se da ce ti ovo pomoci! Wink

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Budjenje !!! taj Pon Jul 19, 2010 10:25 pm

lenka

Novi Clan
Novi Clan
Imam novo resenje za tebe!!! win Tokom dana ne daj tvojoj macki da spava!
Sve vrema je mazi i gnjavi!!!I posto ce biti izmorena onda nece moci da se probudi tako rano!!!Nadam se da ce uspeti!!!!! dddd

4 Re: Budjenje !!! taj Sre Nov 07, 2012 10:00 pm

martinaa91

Novi Clan
Novi Clan
pozdrav...i ja imam sličan problemcic....samo sto moja maca ne budi druge ukucane nego mene i to prvo počne mjaukanjem i onda kad vidi da ga ignoriram počne me gristi za nos i uši dok god se ne ustanem...

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi bezplatan blog