Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Problem

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Problem taj Sre Jul 21, 2010 11:36 am

Emir

Novi Clan
Novi Clan
Pozdrav.
Novi sam ovdje i imam jedan problemcic. Macka mi je trudna i imao sam osjecaj da ce se juce omaciti i stavio sam je u jednu supu staru. Tu ima sve namjesteno, sredeno, hranu itd. Jutros moja sestra dosla po nju a njoj visi jedno mace. Skoro citavo tijelo. Dok je izasla otrcala je u jedno grmlje. Ali to nije maleno vec dosta veliko i ne moze se rukom dohvatiti niti je vidim.
Sta bi trebao raditi? Ona nikako da izide Crying or Very sad

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Problem taj Sre Nov 17, 2010 8:46 am

Deda

Clan
Clan
Тек сам се учланио па се зато јављам са овако огромним закашњењем. Бесмислено је сада рећи било шта о наведеном проблему. Оно што хоћу да кажем је да овај форум, третиран овако од стране својих чланова, нема баш пуно смисла. Ако уопште има и мало. 44 четворо погледало поруку, нико није одговорио. Људи, био сам (и даље сам члан, али одавно неактиван) на неколико америчких мачкарских форума и Yahoo група. Тамо вас затрпају одговорима. Ко не зна да да савет, бар изрази своје саосећање због проблема. То је зато што ти људи стварно имају саосећање са сабратом-сапатником. А ми? Шта ми представљамо, које смо ми то светско чудо од народа? Зар стварно нико није знао да да савет? Ако смо толике незналице, шта уопште тражимо овде.

3 helpo oko mace taj Ned Maj 26, 2013 12:50 pm

bogisa138

Novi Clan
Novi Clan
maca za noc vestica Moze pomoc moje mace stalno prede bez prestanka i ne napreduje ostalo je malo ima 5 meseci molim pomoc cutie baby lol

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog