Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Povraćanje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Povraćanje taj Pon Avg 16, 2010 9:54 am

ILWH

Novi Clan
Novi Clan
Pozdrav svima,

Nadam se da mi možete pomoći. Imam mačka Medu starog dvije godine koji često povraća. Miješanac je perzijske i domaće mačke. Ima dugu dlaku. Hranim ga kitekat grickalicama i vrećicama (za poslasticu).
U početku je povraćao ako bi mu iz nekog razloga izostala poslastica, no sada dobiva poslasticu svaku večer i svejedno povraća. Ne puštam ga iz kuće jer se bojim da bi stradao u prometu. Znači izlazi samo na balkon. Dobiva ampule protiv buha. Bojim se da nije bolestan.

Hvala na pomoći. Sad maca za noc vestica

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Povraćanje taj Pet Avg 20, 2010 11:40 am

Epa ovako,ja znam sve o mackama tako da ako vam treba neka pomoc pitajte mene...
Tvoj macor povraca jer mu dajes mnogo da jede,moras da mu dajes samo uvece granule i nista vise..Ako idalje povraca vodi ga kod veterinara,moza ima gliste ili mu nesto nije uredu sa crevima...Ako primetis neke promene javi...pozz..

Pogledaj profil korisnika http://kovacevicmiljana1@gmail.com

3 Re: Povraćanje taj Pet Jul 06, 2012 11:56 am

Perica90

Novi Clan
Novi Clan
Puno ga hranis ili mu neodgovaraju te kitekat grickalice.

4 Re: Povraćanje taj Sre Nov 06, 2013 12:37 am

trinity

Novi Clan
Novi Clan
Pomagajte!!!! Imam problem!!!
Macak star 2 god povraca vec 2 dana. Tj prekjuche i danas. Primecujem da slabo jede.Hranim ga onim shto sam ga hranila sve vreme i shto uvek jede, macjom hranom.Shta da radim? U svakom sluchaju moram da ga vodim i do veterinara.
hvala unapred!!

5 Re: Povraćanje Danas u 9:08 pm

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog