Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sijamsko mace

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Sijamsko mace taj Sre Sep 14, 2011 6:04 pm

sale75bgd

Novi Clan
Novi Clan
Odnedavno sam vlasnik sijamskog maceta starog 2.5 meseca. Sinoc mu je bila prva noc u novom stanu tj kod mene. Nismo oka sklopili skoro celu noc. On je isao po stanu i mjaukao i i dalje to cini! Koliko dugo ce trajati to? Kapiram jer je odvojen od majke i oca, ali hoce li to prestati? Moze li se i kako olaksati i njemu i nama koji zivimo sa njim?

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Sijamsko mace taj Pon Sep 19, 2011 8:25 pm

branci

Novi Clan
Novi Clan
proći će to.Mazi ga i pazi i nekA budu u tvojoj blizini(na rukama,ako dozvoli) što više.On ti traži mamu i prostor u kojem je odrastao.STRPLJIVOSTI I LJUBAVI I BITI ĆEŠ SUPER ZADOVOLJNA/O. I ja ti imam Balinesse macu (sličan sijamcu,samo malo blažeg ponašanja) već 2 mjeseca i super sam zadovoljna.Maza je velika.Najljepše mačke na svijetu

3 Re: Sijamsko mace taj Pon Sep 19, 2011 8:28 pm

sale75bgd

Novi Clan
Novi Clan
Samo malo blazeg ponasanja? Ajde mi samo malo pojasni, nisam bas najbolje ovo razumeo. Zapravo jesam, ali zelim da cujem od drugoga

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Aragon

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | Priroda i Bekstvo | Cats | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog