Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Poklanjam divne male macice

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Poklanjam divne male macice taj Uto Nov 08, 2011 3:44 am

Johnnny

Novi Clan
Novi Clan
Od 4 maceta ostala su jos 2, dok su druga 2 nasla nove porodice.

Ostale su crna i siva zenkica. Crna je tiha i prilicno mirna i stidljiva, ali je maza kada vas jednom upozna. Meni se penjala na glavu dok spavam, voli da se mazi i veoma je pazljiva za tako malo mace. Siva je pravi mali zvrk, hoce da bude svuda i u svakom trenutku i jako je mazna. Rodjene su 30. septembra i traze novu porodicu. Prilicno su napredne za svoj uzrast, brzo su progledale i prohodale. A sada su mali istrazivaci koje sve zanima Smile

Ovim divnim macicima su potrebne dobre porodice. Ako je neko zainteresovan, neka me kontaktira na PM.

[img] [/img]

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Poklanjam divne male macice taj Pet Nov 11, 2011 1:20 pm

Johnnny

Novi Clan
Novi Clan
Danas je rezervisano crno, ostalo je samo jos sivo Sad

3 Re: Poklanjam divne male macice taj Sub Nov 19, 2011 4:16 am

Johnnny

Novi Clan
Novi Clan
Hteo sam da ubacim sliku za potencijalno zainteresovane. Mace je preslatko i izuzetno umiljato. Ne znam koliko sam se puta probudio sa njom pored sebe. Zna da koristi pesak i pazljiva je sa zubicima, da ne ujede prejako. Voli da se druzi, ali i da pravi celu pobunu kada je ne pustim da ide svuda kuda dozvolim njenoj majci Smile Da, rodjeno je 30. septembra.

4 Re: Poklanjam divne male macice taj Pet Okt 12, 2012 8:12 pm

Jelena_lela

Novi Clan
Novi Clan
Poklanjam zensko mace neobicnih sara, staro 3 meseca. Veoma umiljata i nezna maca, mnogo voli da se mazi i da bude u centru paznje.
Naucena na posip i samo ceka nove vlasnike. Smile

Poslednji izmenio Jelena_lela dana Pet Okt 12, 2012 8:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi bezplatan blog