Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako najlakse sprijateljiti dve mace

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Kako najlakse sprijateljiti dve mace taj Sre Mar 19, 2014 10:30 pm

Milena

Novi Clan
Novi Clan
Volela bih cuti vase misljenje, tacnije vasa iskustva i savete kako najlakse sprijateljiti dve mace.  
U oktobru smo uzeli nasu prvu macku, Lili, koja sada ima punih 8 meseci.    Ona je naravno sve ovo vreme nasa princeza o kojoj se brinemo sa mnogo ljubavi i paznje.    
Lili ima predivan karakter.    Poslusna je, odaziva se uvek na ime, nikad nista unistila nije, jako je mirna.    
S obzirom na to da moj decko i ja dosta radimo, zelela sam da  nabavim jos jednu macku kako Lili ne bi bila usamljena.    I tako je sinoc stigao Leo, koji je star tek 8 nedelja.   .   .    Naravno da mi je od pocetka bilo jasno da nasa macka nece odmah prihvatiti svog novog drugara.    Ali ovakvu je jos nikada nisam dozivela.   .   .    Gleda ga kao da ga skenira, ne skida pogled, i cim se jedno drugom priblize odmah pocinje siktanje, rezanje.   .   .    Napala ga naravno nije, niti bi smo mi to dozvolili, ali jasno pokazuje da joj se njegovo prisustvo ni najmanje ne svidja.    Cak mi deluje uplaseno.  
Spavaju u razlicitim sobama, hrana im je na razlicitim mestima, kao i pesak.    U istoj su prostoriji jedino po nasom prismotrom.   Mi joj naravno poklanjamo maximalnu paznju, mozda jos vise nego ranije ako je to uopste i moguce.   .   .   .  
Shvatam naravno da je ljubomorna i da joj treba vreme za privikavanje, ali me zanimaju vasa iskustva ili kako ste se vi izborili sa time, koliko je to trajalo?  :?

Pogledaj profil korisnika

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Besplatan blog