Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

moj i Mazin blog

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

elena :>

VIP clan
VIP clan

elena:>

Sendi i Sivka su moje mace. Ponašaju se kao da su sestre a to nisu.Jednoga dana kada smo Senndi doveli kod veterinara jer je bolela šapa veterinarka je meni rekla‚‚Nesmem da joj uradim svu terapiju jer nosi mačiće‚‚Sendi se omacila 29. 5. a Sivka 2 dana poslije toga. Sendi je rodila 4 mačeta:Mazu,Tošu,Iskricu i Srećka, a Sivka 3:Đuru,Lunu i Mrvicu. Srećko je nekolika dana posle toga uginuo.Iskricu je usvojila moja drugarica a ostali su kod nas. Sendini mačići su ponekad sisali kod Sivke a Sivkini kod Sendi. Svi mačićii su se igrali dok mi je Maza ležao u krilo od tada bpa uvek. Sada smo najbolji prijatelji!!

Pogledaj profil korisnika http://ptice.4umotion.com/
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

No Comment.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi besplatan blog