Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Izlozbe macaka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Izlozbe macaka taj Ned Mar 29, 2009 1:35 am

Da li ste nekada vodili macu na izlozbu? Kakva su iskustva?

Pogledaj profil korisnika http://macke.go-forum.net

2 Re: Izlozbe macaka taj Ned Mar 29, 2009 12:24 pm

Gost

Gost
http://www.zivotinjsko-carstvo.com/macke/prva_izlozba_rasnih_macaka.php

3 Re: Izlozbe macaka taj Pet Apr 03, 2009 9:06 pm

kada i gde se odrzavaju izlozbe macaka?

Pogledaj profil korisnika

4 Re: Izlozbe macaka taj Čet Apr 23, 2009 11:19 am

ja nisam vodila svoju macu na izlozbe.kada i gde se odrzavaju izlozbe macaka?

5 Re: Izlozbe macaka taj Sre Maj 27, 2009 4:01 pm

Prve Felinološke izložbe organizovane su tek u 19. veku, mada postoje zapisi da je prva izložba održana još davne 1598 godine na jednom sajmu u Engleskoj. Zvanićno, prva izložba mačaka održana je 1871. godine u Kristalnoj dvorani u Londonu. Na njoj su bile izložene britanske kratkodlake i persijske mačke. Pobednik je bio plavi persijski mačak vlasništvo gospodina Harisona Vajra. Iste godine održana je u Engleskoj izložba mačaka američkog uzgoja. Obe ove izložbe održane u otvorenom prostoru u areni.

Mačke su vođene na povocu a njihovi vlasnici su bili svečano obučeni. Žene su nosile duge haljine i ukrašene šešire, a muškarci frakove i cilindre. Izložbe su bile dosta rizične jer je dolazilo do " bliskih susreta" između mužjaka koji su se završavali i povredama.

6 Re: Izlozbe macaka taj Čet Jun 13, 2013 8:42 pm

Nela* (Lora)

Novi Clan
Novi Clan
Hm.... ni ja nikad nisam vodila macu na izlozbu ima li negde u Bg ili Pancevu?

7 Re: Izlozbe macaka taj Čet Jun 13, 2013 8:54 pm

Nela* (Lora)

Novi Clan
Novi Clan
zev lizanje spavanje mac bas bih volela da moja maca ucestvuje ili jedna od njih imam ih 10 obozavam macke!

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi besplatan blog